Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/19686
Название: Хімія
Авторы: Іщенко, Віра Миколаївна
Буряк, Надія Іванівна
Рябокінь, Іван Григорович
Нагорний, Павло Григорович
Кроніковський, Олег Ігоревич
Колотуша, Тетяна Петрівна
Фоменко, Веніамін Васильович
Ключевые слова: абітурієнт
контрольні завдання
курс хімії
prospective students
controltasks
course of сhemistry
кафедра харчової хімії
Дата публикации: 2005
Библиографическое описание: Хімія : навч. посібник для абітурієнтів / В. М. Іщенко, Н. І. Буряк, І. Г. Рябокінь та ін. – Київ : НУХТ, 2005. – 344 с.
Краткий осмотр (реферат): Посібник містить теоретичний матеріал з шкільного курсу загальної, неорганічної та органічної хімії, а також запитання і задачі до кожного з розділів. Послідовність розділів відповідає програмі для абітурієнтів, що затверджена Міністерством освіти і науки України. Також в посібнику наводяться зразки екзаменаційних білетів, які в різні роки пропонувалися на вступних іспитах до університету. Для школярів, абітурієнтів, студентів та вчителів. The manual includes theoretical material on school course general, inorganic and organic chemistry, as well as questions and tasks to each section. The sequence of chapters corresponds to the program for students approved by the Ministry of Education and Science of Ukraine. There are examples in the manual examination tickets that are offered in different years at the university entrance exams. For students, graduates, students and teachers.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/19686
Располагается в коллекциях:Навчальні посібники

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
1.pdf3.15 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.