Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/31043
Название: Здоров’я як чинник соціально-економічного розвитку країни: інтегрований підхід
Авторы: Кундєєва, Галина Олексіївна
Соломка, Ольга Миколаївна
Ключевые слова: здоров’я
модель здоров’я
інтегрований підхід
показники здоров’я
економічне зростання
health
health model
integrated approach
health indicators
economic growth
кафедра економічної теорії
Дата публикации: 2019
Библиографическое описание: Кундєєва, Г. О. Здоров’я як чинник соціально-економічного розвитку країни: інтегрований підхід / Г. О. Кундєєва, О. М. Соломка // Інтелект ХХІ. – 2019. –№ 6. – С. 105-110.
Краткий осмотр (реферат): У статті досліджено багатоаспектність категорії «здоров’я» та запропоновано інтегрований підхід до дослідження особливої ролі здоров’я у забезпеченні соціально-економічного розвитку країни. Сформовано біосоціо-економічну модель здоров’я з урахуванням економічної компоненти. Проаналізовано існуючи системи показників для оцінки суспільного здоров’я з позиції впливу на економічне зростання країни. Досліджено залежність ВВП країни від тривалості життя, кількості померлих, а також залежність зміни ВВП країни від природного приросту/скорочення населення. Запропоновано зміну концепції державної освіти щодо зміцнення здоров’я населення як тріади: виховання у дитинстві – освіта в школі та закладах вищої освіти – просвіта у зрілому віці.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/31043
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
health.pdf482.57 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.