Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/3414
Назва: A new method for construction of solutions nonlinear wave equations
Автори: Barannyk, Anatoliy
Yuryk, Ivan
Ключові слова: Eikonal equations
exact solutijns
schrodinger
dalambert
ейконала
точні розвязки
рівняння Шредінгера
Даламбера
Эйконала
кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І.
Дата публікації: 1999
Бібліографічний опис: Yuryk, I. A new method for construction of solutions nonlinear wave equations / I. Yuryk // Ukrainian Mathematical Journal. - 1999. - Vol. 51, No. 5. - P. 649-661.
Короткий огляд (реферат): A new simple method for multidimensional nonlinear wave equations is proposed.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/3414
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3.pdf559.29 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.