Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 13349
  • Ескіз
    Документ
    Діелектрична релаксація в системі насичених триацилгліцеринів
    (2018) Алєксєєв, Олександр Миколайович; Лазаренко, Максим Михайлович; Лазаренко, Михайло Васильович; Воронцова, Світлана Іванівна
    В роботі проведені комплексні експериментальні дослідження температурної залежності питомої теплоємності при постійному тиску та комплексної діелектичної проникності від часто, спектральних та структурних залежностей триацилгліцеридів в широкому інтервалі температур. Проводились дослідження можливості існування механізмів теплового руху при поліморфних структурних солітонів. Припускається, що рух топологічних солітонів призводить до появи релаксаційного процесу.
  • Ескіз
    Документ
    Молозиво як харчова добавка
    (2017) Заярнюк, Анна Віталіївна; Бородіна, Ольга Олегівна; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна
    Молозиво корів – це унікальний природний концентрат імуноактивних факторів, біологічних стимуляторів і поживних речовин. Молозиво як харчова добавка поєднує у собі властивості універсальної вакцини, біологічного стимулятора, препарату для набору м’язової маси і найбільш повноцінного та легкозасвоюваного поживного продукту.
  • Ескіз
    Документ
    Вибір умов культивування грибів Ascochyta medicaginicola для одержання протипухлинних лікарських засобів
    (2018) Макаренко, Євген; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна
    Рослини можуть бути резервуарами для нескінченного числа мікроорганізмів, які називають ендофітами. Деякі ендофітні мікроорганізми (особливо гриби) мають здатність до синтезу біологічно активних речовин лікувальної дії. У роботі розглянута можливість використання ендофітних грибів Ascochyta medicaginicola (Phoma medicaginis) для біосинтезу протиракового препарату паклітакселу на дешевому поживному середовищі.
  • Ескіз
    Документ
    Використання козиного молока у косметології
    (2019) Солошенко, Катерина Ігорівна; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна; Волошина, Ірина Миколаївна
    Козине молоко за своїми біохімічними властивостями найбільш сприятливе для шкіри людини. Молоко кіз є джерелом вітамінів: А, тіаміну, рибофлавіну, ніацину; джерелом амінокислот – лейцину, глутаміну та аспарагіну; фосфоліпідів, цинку, казеїнату натрію, сироваткового протеїну та інших біологічно активних речовин. Отже, козине молоко та його продукти необхідно використовувати у косметології.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості мікробного синтезу гіалуронової кислоти
    (2019) Угрин, Анна Олегівна; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна
    Гіалуронова кислота знайшла широке застосування в медицині, хірургії, дерматології, гінекології, володіє антимікробними та противірусними властивостями. Найбільший вихід гіалуронової кислоти спостерігається при культивуванні Corynebacterium glutamicum (8,3 г/л упродовж 48 год).
  • Ескіз
    Документ
    Роль біологічно активних фрагментів молозива у неспецифічній імунній відповіді
    (2017) Бородіна, Ольга Олегівна; Заярнюк, Анна Віталіївна; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна
    В ході наших досліджень було виявлено, що суміш білків-абзимів володіє дозозалежним імуностимулювальним впливом на неспецифічні фактори імунного захисту в дослідах in vitro.
  • Ескіз
    Документ
    Інгібувальний вплив білків-абзимів молозива корів на клітини мікроорганізмів
    (2017) Заярнюк, Анна Віталіївна; Бородіна, Ольга Олегівна; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна
    Коров’яче молозиво містить в своєму складі каталітичні антитіла – абзими. За рахунок навності абзимів молозиво є загальнозміцнювальним та імуностимулювальним засобом, чинить протипухлинну, протизапальну та антимікробну дію.
  • Ескіз
    Документ
    Бактеріоцини Lactobacillus
    (2019) Волошина, Ірина Миколаївна; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна; Шкотова, Людмила
    Дуже велику кількість бактеріоцинів синтезують лактобацили. Ці речовини мають широкий спектр дії і інгібують ріст умовно-патогенної грампозитивної мікрофлори. Розглянуті найбільш поширені бактеріоцини Lactobacillus.
  • Ескіз
    Документ
    Протимікробні властивості біологічно активних компонентів молозива корів
    (2018) Заярнюк, Анна Віталіївна; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна
    У звʼязку зі зростаючою проблемою підвищення резистентності бактерій до антибіотиків, науковці стикаються з пошуком нових речовин, здатних пригнічувати ріст і розвиток бактерій. Сьогодні зростає інтерес до пептидів, отриманих із молозива корів, які можуть мати антимікробні властивості, оскільки вони мають високу толерантність, низьку токсичність і можуть протидіяти розвитку резистентності мікроорганізмів.
  • Ескіз
    Документ
    Протиракові властивості комплексу біоактивних фрагментів молозива
    (2018) Моцар, Анна В.; Солошенко, Катерина Ігорівна; Лич (Ткаченко), Інна Валентинівна
    У роботі досліджена можливість використання суміші біологічно активних фрагментів молозива корів для пригнічення проліферації онкологічних клітин молочної залози MCF-7, клітин раку легень А-549, і Т-24 клітин раку сечового міхура.