Про належність абсолютно збіжних у півплощині рядів Діріхле скінченного R-порядку до класу збіжності
Вантажиться...
Файли
Дата
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Для ряду Діріхле з абсцисою абсолютної збіжності нехай і . Визначено умови на для еквівалентності співвідношень і .
For Dirichlet series with the abscissa of absolute convergence let and . Conditions on for the equivalence of relation і are established.
Опис
Бібліографічний опис
Мулява, О. М Про належність абсолютно збіжних у півплощині рядів Діріхле скінченного R-порядку до класу збіжності / О. М. Мулява, М. М. Шеремета // Вісник Львівського університету. - 2007. - Вип. 67. - С. 200-206.