DSpace About DSpace Software
 

eNUFTIR >
Тези доповідей, матеріали конференцій >
Матеріали конференцій >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/14843

Название: Наближення узагальненими сумами Зигмунда класів періодичних функцій
Другие названия: Approximation by generalized Zygmund of the classes of periodic fynctions
Авторы: Островська, Ольга Володимирівна
Сапіліді, Тамара Михайлівна
Ostrowska, Olga
Sapilidi, Tamara
Ключевые слова: асимптотичні рівності
узагальнені суми Зигмунда
модуль неперервності
асимптотические равенства
обобщенные суммы Зигмунда
модуль непрерывности
asymptotic equalities
generalized Zygmund sums
continuity modulus
кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І.
Issue Date: 2001
Библиографическое описание: Островська, О. В. Наближення узагальненими сумами Зигмунда класів періодичних функцій / О. В. Островська, Т. М. Сапіліді // Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі : матеріали Всеукраїнської науково-методичної конференції, 26-27 червня 2001 р.- К.: УДУХТ, 2001. – С.104 – 107.
Краткий осмотр (реферат): Знайдено асимптотичні рівності для верхніх меж відхилень узагальнених сум Зигмунда на класах функцій у випадку швидко спадної . Найдены асимптотические равенства для верхних граней отклонений обобщенных сумм Зигмунда на классах функций в случае быстро убывающей . Obtained in this article are asymptotic estimates for upper bounds of deviation for generalized Zygmund sums on the classes of functions in the case of fast decreasing .
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/14843
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:

File Description SizeFormat
uduht0111.pdf4,52 MBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback