DSpace About DSpace Software
 

eNUFTIR >
Тези доповідей, матеріали конференцій >
Матеріали конференцій >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/23328

Название: Про умови розв’язності задачі оптимального керування параболічним процесом в круговому секторі
Другие названия: On the conditions of familiarity parabolic optimal control process in a circular sector
Авторы: Капустян, Олексій Володимирович
Капустян, Олена Анатоліївна
Мазур, Олег Костянтинович
Kapustyan, Alexey
Kapustyan, Olena
Mazur, Oleh
Ключевые слова: кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І.
керування параболічним процесом
круговий сектор
вища математика
управления параболическим процессом
круговой сектор
высшая математика
parabolic management process
circular sector
higher mathematics
Issue Date: 2015
Библиографическое описание: Капустян, О. В. Про умови розв’язності задачі оптимального керування параболічним процесом в круговому секторі / О. В. Капустян, О. А. Капустян, О. К. Мазур // Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі : матеріали Міжнародної науково-методичної конференції, 25 – 26 червня 2015 р. – К.: НУХТ, 2015. – С. 50-52.
Краткий осмотр (реферат): Розглядається задача керування параболічним процесом в круговому секторі. Рассматривается задача управления параболическим процессом в круговом секторе. The problem management process in parabolic circular sector.
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/23328
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:

File Description SizeFormat
4.pdf219,47 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback