DSpace About DSpace Software
 

eNUFTIR >
Тези доповідей, матеріали конференцій >
Тези доповідей >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/28743

Название: Синтез модальних регуляторів з спостерігачем стану об’єкта Луенбергера
Другие названия: Synthesis of modal regulators with an observer of Luangberger of a state object
Авторы: Аракелов, Олексій Юрійович
Гончаренко, Борис Миколайович
Arakelov, Alexej
Goncharenko, Boris
Ключевые слова: модальне керування
регулятори
D-стійкість
лінійні матричні нерівності
кронекеровий добуток матриць
modal control
regulators
D-stability
Luenberger observers
linear matrix inequalities
matrix kronecker product
кафедра автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління
Issue Date: 2018
Библиографическое описание: Гончаренко, Б. М. Синтез модальних регуляторів з спостерігачем стану об’єкта Луенбергера / О. Аракелов, Б. М. Гончаренко // Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами : матеріали V міжнародної науково-технічної Internet-конференції, 22 листопада 2018 р. – К. : НУХТ, 2018. – С. 229–230
Серия/номер: УДК;681.5513.5
Краткий осмотр (реферат): Наведено розв’язок задачі побудови модальних регуляторів для лінійних багатовимірних систем, що забезпечують D-стійкість (асимптотичну стійкість) об’єкта керування. Запропоновано конструктивний розв’язок задачі синтезу D-стабілізувальних (модальних) регуляторів за вимірюваним виходом об’єкта керування, заснований на побудові спостерігачів стану об’єкта певного порядку на основі використання теорії лінійних матричних нерівностей (LMI) The solution of the problem of constructing modal regulators for linear multidimensional systems providing D-stability (asymptotic stability) of the control object is given. A constructive solution to the problem of synthesis of D-stabilizer (modal) regulators measured by output control object based on the construction of the facility monitors certain order on the basis of the theory of linear matrix inequalities (LMI)
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/28743
Appears in Collections:Тези доповідей

Files in This Item:

File Description SizeFormat
gonch_173.pdf386,72 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback