Точні розвязки нелінійного хвильового рівняння
Вантажиться...
Файли
Дата
Автори
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Побудовані широкі класи точних розв’язків багатовимірного нелінійного хвильового рівняння.
New extended classes of exact of the multidimensional nonlinear wave equation.
New extended classes of exact of the multidimensional nonlinear wave equation.
Опис
Бібліографічний опис
Юрик, І. І. Точні розвязки нелінійного хвильового рівняння / І. І. Юрик // Нелінійні коливання. - 1999. - Т.2, № 3. - С. 426-432.