Про нові точні розвязки нелінійного рівняння даламбера у псевдоевклідовому просторі R2,2

Вантажиться...
Ескіз

Дата

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Побудовано нові точні розвязки нелінійного рівняння Даламбера в просторі R2,2 ,які містять довільні функції.
New solutions with arbitrariryfuntions for nonlinear Dalembert equation in space R2,2 are constructed.

Опис

Бібліографічний опис

Юрик, І. І. Про нові точні розвязки нелінійного рівняння даламбера у псевдоевклідовому просторі R2,2 / І. І. Юрик, Ю. І. Москаленко, А. Ф. Баранник // Праці інcтитута математики НАН України. - 2001. - Т. 36. - С. 32-39.

Колекції

Підтвердження

Рецензія

Додано до

Згадується в