On new exact solutions of nonlinear wave equations
Вантажиться...
Дата
Автори
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
A new simple method for constructing solutions of multidimensional nonlinear Dalembert equations is proposed.
Запропоновано новий метод для побудови розвязків багатовимірного нелінійного рівняння Даламбера.
Опис
Бібліографічний опис
Yuryk, I. On new exact solutions of nonlinear wave equations / I. Yuryk // Proceedings of the Institute of Mathematics of NAS of Ukraine. – 2002. – Vol. 37. – № 2. – P. 1–7.