Про зліченно-кратні функції
Loading...
Files
Date
Authors
item.page.orcid
item.page.doi
item.page.thesis.degree.name
item.page.thesis.degree.level
item.page.thesis.degree.discipline
item.page.thesis.degree.department
item.page.thesis.degree.grantor
item.page.thesis.degree.advisor
item.page.thesis.degree.committeeMember
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
У цій роботі розглядається одна диференціальна властивість неперервної функції однієї дійсної змінної, яка задовольняє умову (Т1) Банаха. В термінах категорії вивчається деяка умова монотонності неперервної функції. This paper considers a differential property of continuous function of a real variable satisfying Banach condition (T1). In terms of the category studied some monotonicity condition of continuous function
Description
Citation
Сафонов, В. М. Про зліченно-кратні функції / В. М. Сафонов // Ін-ту математики НАН. – 2012. – № 2. – С. 341–346.