Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/8200
Title: Про множину рівнів неперервного відображення
Authors: Сафонов, Володимир Михайлович
Зінькевич, Олексій Петрович
Нещадим, Олександр Михайлович
Keywords: досконала множина
нуль вимірна
евклідів простір
категорії множин
резидуальна множина
індикатриса банаха
кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І.
Issue Date: 2013
Citation: Сафонов, В. М. Про множину рівнів неперервного відображення / В. М. Сафонов, О. П. Зінькевич, О. М. Нещадим // Сучасні науково- методичні проблеми математики у вищій школі : матеріали Всеукраїнської науково-методичної конференції, 26-27 червня 2013р. - К. : НУХТ, 2013р. – С. 72-73.
Abstract: Розглядається і проводиться аналіз твердження: Нехай неперервне нульвимірне відображення має множину не більше як зліченних рівнів скрізь другої категорії. Тоді множина його незліченних рівнів є ніде не щільною. Considered and an analysis statement: Let nulvymirne continuous mapping is set up as a countable levels everywhere second category. Then the set of his countless levels are nowhere dense.
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/8200
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
852.pdf98.04 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.