Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/10109
Назва: A convergence class for entire Dirichlet series of slow growth
Автори: Mulyava, Oksana
Ключові слова: maximum modulus
entire function
Dirichlet series
максимум модуля
ціла функція
ряди Діріхле
кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І.
Дата публікації: 2000
Бібліографічний опис: Mulyava, O. O. A convergence class for entire Dirichlet series of slow growth / O. O. Mulyava // Matematychni Studii. - 2000. - V. 14. - № 1. - P. 49-53.
Короткий огляд (реферат): For an entire Dirichlet series with nonnegative increasing to infinity exponents a connection between the growth of maximum modulus and the behavior of coefficients is established in the terms of certain convergence class.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/10109
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
14_1_049-053.pdf326.05 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.