DSpace About DSpace Software
 

eNUFTIR >
Статті >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/10574

Название: Задача оптимального керування для рівняння Пуассона з нелокальними крайовими умовами
Другие названия: Optimal control problem for the Poisson equation with nonlocal boundary conditions
Авторы: Капустян, Володимир Омелянович
Капустян, Олена Анатоліївна
Мазур, Олег Костянтинович
Mazur, Oleh
Kapustyan, Vladimir
Kapustyan, Olena
Ключевые слова: крайова задача
рівняння Фредгольма
еліптичне рівняння
краевая задача
уравнение Фредгольма
эллиптические уравнения
boundary problem
Fredholm equation
elliptic equations
кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І.
Issue Date: 2013
Библиографическое описание: Капустян, В. О. Задача оптимального керування для рівняння Пуассона з нелокальними крайовими умовами / В. О. Капустян, А. О. Капустян, О. К. Мазур // Нелінійні коливання. - 2013. - Т. 16. - № 3. - С. 289 – 432.
Краткий осмотр (реферат): Теорія лінійно – квадратичних задач оптимального керування розподіленими системами є добре розвиненою. У багатьох випадках початкову задачу можна розщепити за допомогою методу Фур’є. Задача керування еліптичними рівнянням з нелокальним крайовими умовами в круговому секторі, що розглядається у цій статті, не допускає ні повного розщеплення, ні застосування - теорії. Її розв’язність у класі розподілених керувань вдається одержати шляхом використання біортонормованих систем функцій та при подальшому аналізі розв’язків матричних рівнянь Фредгольма. Теория линейно - квадратичных задач оптимального управления распределенными системами являются хорошо развитой. Во многих случаях начальную задачу можно расщепить с помощью метода Фурье. Задача управления эллиптическими уравнением с нелокальным краевым условиям в круговом секторе, что рассматривается в этой статье , не допускает ни полного расщепления , ни применение - теории . Ее развязность в классе распределенных управлений удается получить путем использования биортонормованих систем функций и при дальнейшем анализе решений матричных уравнений Фредгольма . Theory of linear - quadratic problems of optimal control of distributed systems is well established. In many cases, the original problem can be split using the Fourier method. Problem Management elliptic equation with nonlocal boundary conditions in a circular sector, which is discussed in this article, does not admit of a complete breakdown or application - theory. Its solvability in the class of distributed controls can be obtained by the use of biortonormovanyh functions and the subsequent analysis of solutions of matrix equations Fredholm .
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/10574
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Untitled.FR11.pdf3,06 MBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback