DSpace О системе DSpace
 

eNUFTIR >
Тези доповідей, матеріали конференцій >
Матеріали конференцій >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/26630

Название: Aвтоматичне керування лінійними розподіленими системами з використанням ПІД-регуляторів дробового порядку
Другие названия: Automatic control of linear distributed systems using РID regulators of fractional order
Авторы: Лобок, Олексій Петрович
Lobok, Alexey
Гончаренко, Борис Миколайович
Goncharenko, Boris
Іващук, Вячеслав Віталійович
Ivashchuk, Vyacheslav
Віхрова, Лариса Григорівна
Vikhrova, Larisa
Ключевые слова: дробове числення
дробное исчисление
fractional calculus
дифферінтегратор
дифферинтегратор
differentintegrator
оптимальне керування
оптимальное управление
optimal control
обчислювальне моделювання
численное моделирование
numerical modeling
кафедра інтегрованих автоматизованих систем управління
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: Aвтоматичне керування лінійними розподіленими системами з використанням ПІД-регуляторів дробового порядку / О. П. Лобок, Б. М. Гончаренко, В. В. Іващук, Л. Г. Віхрова // Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами : матеріали ІV міжнародної науково-технічної Internet-конференції, 22 листопада 2017 р. – К. : НУХТ, 2017. – С. 50-51.
Краткий осмотр (реферат): Розглядається задача застосування дробових - регуляторів при керуванні технологічними процесами, описуваними диференційними рівняннями.Лінеаризована система рівнянь моделі керування представлена у вигляді системи. Рассматривается задача применения дробных - регуляторов при управлении технологическими процессами, описываемыми дифференциальными уравнениями. Линеаризована система уравнений модели управления представлена в виде системы. The problem of the use of fractional - regulators in controlling technological processes described by differential equations is considered. The linearized system of control model equations is presented as system.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/26630
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
тези1 (1).pdf1,45 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь