Коагуляційне очищення жомопресової води гелем алюмінію

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2015

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

У статті розглянуто можливість застосування сполук алюмінію в ультрадисперсному стані для коагуляційного очищення жомопресової води в схемі підготовки живильної води для дифузійних установок. Запропоновано спосіб одержання стабільностійкого гелю алюмінію шляхом диспергування інкапсульованого наноалюмінію в системі поліетиленгліколь-вода. Доведено, що у разі використання реагенту на основі гелю алюмінію в жомопресовій воді зменшується вміст білкових і пектинових речовин, відповідно, на 50 % та 70 % та збільшується ефект її очищення до 23 %, що відкриває нові підходи у водовикористанні цукрового виробництва.

Опис

Ключові слова

кафедра технології цукру і підготовки води, кафедра технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування, кафедра технології оздоровчих продуктів, жомопресова вода, коагуляція, pulp water, coagulation, гель алюмінію, ефект очищення

Бібліографічний опис

Коагуляційне очищення жомопресової води гелем алюмінію / А. І. Українець, В. В. Олішевський, Н. М. Пушанко, К. В. Ляпіна, А. І. Маринін // Наукові праці НУХТ. – 2015. – Т. 21, № 5. – С. 237–243.

Зібрання