Дослідження шкідливих викидів у повітря на елеваторі

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

Моніторинг джерел шкідливих викидів у повітря виявив, що підприємство має 9 стаціонарних джерела викиду (організовані) забруднюючих речовин, з них – 7 джерел обладнані пилогазоочисним устаткуванням (ПГОУ). Визначення переліку забруднюючих речовин та їх кількісних характеристик проводилося на підставі прямих інструментальних вимірів та розрахункових матеріалів і методик. Джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря визначались після ознайомлення з технологічним процесом, обстеження джерел утворення та викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Опис

Ключові слова

кафедра екологічної безпеки та охорони праці, пил, забруднення, навколишнє середовище, елеватор, dust, pollution, environment, elevator

Бібліографічний опис

Лабжинська, М. Ю. Дослідження шкідливих викидів у повітря на елеваторі / М. Ю. Лабжинська, Н. В. Володченкова // Проблеми цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності: сучасні реалії України : матеріали V Всеукраїнської заочної науково-практичної конференції, 30 квітня 2019 р. – Київ : НПУ імені М.П. Драгоманова, 2019. – С. 79-80.