Гібридні антибіотики як альтернатива антибіотикорезистентності

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2021

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

У зв’язку з неконтрольованим використанням антибіотиків у багатьох патогенних мікроорганізмів з’явились нові механізми стійкости, що призвело до виникнення полірезистентних штамів, нечутливих до дії традиційних антибіотиків. Для формування нових препаратів, активних у відношенні резистентних мікроорганізмів, були створені так звані гібридні антибіотики, які складються із різних активних молекул антибіотиків, що з’язані між собою різними способами. Створені нові гібридні антибіотики з унікальною структурою більш ефективно впливають на резістентні мікроорганізми і володіють меншою побічною дією на пацієнта.

Опис

Ключові слова

гібридні антибіотики, hybrid antibiotics, антибіотикорезистентність, antibiotic resistance, кафедра біотехнології і мікробіології

Бібліографічний опис

Омельченко, Я. І. Гібридні антибіотики як альтернатива антибіотикорезистентності / Я. І. Омельченко, Ю. В. Карлаш // Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті : тези доповідей 87 Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів, 15–16 квітня 2021 р. – Київ : НУХТ, 202. – Ч. 1.- С. 411.