Методологічні основи функціонування оновленої платіжної системи України

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

Сьогодні для України актуальним є переформатування платіжної системи з метою відповідності найкращим європейським і міжнародним стандартам. Україні потрібно рухатися вперед і для цього підготувати свій платіжний ринок до невідворотних змін, які відбудуться через глобальну цифровізацію і всього суспільства, і платіжної сфери зокрема. Ураховуючи сучасні глобалізаційні процеси, а також всеохоплюючу діджиталізацію суспільства, розвиток фінтеху, який максимально налаштований саме на пропозицію і надання платіжних послуг, необхідним є відкриття доступу до таких послуг через спрощення регуляторних процедур і правил, а також їх законодавчого закріплення. Ці питання, а також наслідки такої можливої трансформації на даний момент не досліджувалися, а також не було відповідних пропозицій щодо можливих змін у сфері платіжних систем країни.

Опис

Ключові слова

платіжні системи, стратегія розвитку, платіжна система України, методологія, НБУ, фінтех, реформування, кафедра фінансів

Бібліографічний опис

Ситник, І. П. Методологічні основи функціонування оновленої платіжної системи України / І. П. Ситник // Науковий огляд: економіка та управління. – 2019. – № 4 (66). – С. 126–133.

Зібрання