Методологічні аспекти функціонування нових суб’єктів платіжної системи україни за умови її трансформації

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

Сьогодні у платіжній системі України існує низка проблем, які потребують якнайшвидшого вирішення. Насамперед це сам доступ компаній до надання платіжних послуг, а, як відомо, він дуже обмежений і зарегульований. Ураховуючи сучасні глобалізаційні процеси, а також всеохоплюючу діджиталізацію суспільства, розвиток фінтеху, який максимально налаштований саме на пропозицію і надання платіжних послуг, необхідним є відкриття доступу до таких послуг через спрощення регуляторних процедур і правил, а також їх законодавчого закріплення. У представленому дослідженні проаналізовано, надано рекомендації, а також пред ставлено авторську модель бачення платіжної системи країни, дано характеристику її нових суб’єктів та запропоновано критерії їхньої діяльності, що є надзвичайно актуальним у сучасних умовах постійних змін і перетворень платіжної сфери.

Опис

Ключові слова

платіжні системи, реформування, платіжна система України,, стратегія розвитку, методологія, НБУ, фінтех, кафедра фінансів

Бібліографічний опис

Ситник, І. П. Методологічні аспекти функціонування нових суб’єктів платіжної системи україни за умови її трансформації / І. П. Ситник // Гроші, фінанси і кредит. – 2019. – № 6 (7). – С. 328–333.

Зібрання