Класи збіжності в теорії рядів Діріхле
dc.contributor.author | Мулява, Оксана Мирославівна | |
dc.date.accessioned | 2013-10-07T07:24:19Z | |
dc.date.available | 2013-10-07T07:24:19Z | |
dc.date.issued | 1999 | |
dc.description.abstract | Для рядів Діріхле з абсцисою абсолютної збіжності і для деяких неперервних, додатних функцій і встановлено умови на при яких. For the Dirichlet series, with the abscissa of absolute convergence and for some continuous positive and, the conditions on, under which, are established. | uk_UK |
dc.identifier.citation | Мулява, О. М. Класи збіжності в теорії рядів Діріхле / О. М. Мулява // Доповідь Національної академії наук України. - 1999. - № 3. - С. 35-39. | uk_UK |
dc.identifier.uri | https://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/10107 | |
dc.language.iso | other | uk_UK |
dc.subject | клас збіжності | uk_UK |
dc.subject | ряди Діріхле | uk_UK |
dc.subject | convergence class | uk_UK |
dc.subject | Dirichlet series | uk_UK |
dc.subject | кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І. | |
dc.title | Класи збіжності в теорії рядів Діріхле | uk_UK |
dc.type | Article | uk_UK |
Файли
Контейнер файлів
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- The convergence classes in the theory of Dirichlet series.pdf
- Розмір:
- 2.02 MB
- Формат:
- Adobe Portable Document Format
Ліцензійна угода
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 1.71 KB
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: