On somme exact solutions of nonlinear wave equations
Вантажиться...
Файли
Дата
Автори
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
A new simple method for constructing solutions of nonline ar wave equations is proposed.
Запропонований новий простий метод побудови розв’язків нелінійних хвильових рівнянь.
Опис
Бібліографічний опис
Barannyk, A. On somme exact solutions of nonlinear wave equations / A. Barannyk, I. Yuryk // Symmetry in Nonlinear Mathematical Physics. – 1997. – Vol. 1. – P. 98–107.