Шляхи вдосконалення лінійних вагових дозаторів машин для пакування сипкої харчової продукції у споживчу тару

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2013

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

Вдосконалення дозувальних пристроїв пакувальних машин передбачає дослідження їх характеристик на основі комплексного підходу до проектування. Для цього проводиться оцінювання їх метрологічних характеристик і шляхів підвищення точності функціонування та продуктивності для конкретних видів сипкої продукції. На цьому етапі досліджень важливо знати фактори і їх взаємозв’язок, що впливають на точність дозування, яка є основним критерієм ефективності як пристрою, так і пакувальної машини загалом.

Опис

Ключові слова

харчова продукція, тара, пакувальні машини, пищевая продукция, упаковочные машины, container, packaging machinery, food products, кафедра машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв, кафедра мехатроніки та пакувальної техніки

Бібліографічний опис

Деренівська, А. В. Шляхи вдосконалення лінійних вагових дозаторів машин для пакування сипкої харчової продукції у споживчу тару / А. В. Деренівська, О. М. Гавва, А. І. Волчко // Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції - основні засади її конкурентоздатності : матеріали II Міжнародної спеціалізованої науково-практичної конференції, 11 вересня 2013 р. – К. : НУХТ, 2013. – С. 74-75.