Про класи збіжності цілих функцій повільного зростання
dc.contributor.author | Мулява, Оксана Мирославівна | |
dc.date.accessioned | 2013-10-09T09:04:57Z | |
dc.date.available | 2013-10-09T09:04:57Z | |
dc.date.issued | 2000 | |
dc.description.abstract | Для цілого ряду Діріхле з невід'ємними зростаючими до нескінченності показниками в термінах певного класу збіжності встановлено зв'язок між зростанням максимуму модуля і поведінкою коефіцієнтів. For an entire function a connection between the growth of maximum and the zeroes distribution is established in the terms of certain convergence class. | uk_UK |
dc.identifier.citation | Мулява, О. М. Про класи збіжності цілих функцій повільного зростання / О. М. Мулява // Вісник Львівського університету. - 2000. - Вип. 57. - С. 29-31. | uk_UK |
dc.identifier.uri | https://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/10227 | |
dc.language.iso | other | uk_UK |
dc.subject | ціла функція повільного зростання | uk_UK |
dc.subject | entire function of slowly growth | uk_UK |
dc.subject | кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І. | |
dc.title | Про класи збіжності цілих функцій повільного зростання | uk_UK |
dc.type | Article | uk_UK |
Файли
Контейнер файлів
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- Untitled.FR10.pdf
- Розмір:
- 1.05 MB
- Формат:
- Adobe Portable Document Format
Ліцензійна угода
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 1.71 KB
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: