Патенти, авторські свідоцтва

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7374

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Регулярна насадка для тепломасообмінних процесів (Патент на винахід № 32504)
    (2000) Марценюк, Олександр Степанович; Гусейнов, Рауф Нариманович; Антонов, Олександр Анатолійович
    Винахід відноситься до конструкцій регулярних насадок і дозволяє підвищити ефективність роботи насадки за рахунок покращення умов формування та дроблення крапель і додаткової турбулізації контактуючих потоків.Насадка складається з вертикальних листів з просипними з трьох сторін отворами з зубчастими верхніми і нижніми краями і відігнутими по вертикальній стороні вигнутими по L-подібній лінії просипами.
  • Ескіз
    Документ
    Регулярна насадка для тепломасообмінних апаратів (Патент на винахід № 32503)
    (2000) Марценюк, Олександр Степанович; Гусейнов, Рауф Нариманович
    Винахід відноситься до конструкції регулярних насадок, що використовуються в якості контактних пристроїв і дозволяє підвищити ефективність робіт посадки за рахунок створення коливального руху просічних елементів і більш раціонального використання енергії газу.Насадка складається з плоских вертикальних листів з просічними елементами, що повернуті навколо вертикальної осі, перпендикулярно до площини листа, мають зубчасті верхні і нижні краї.
  • Ескіз
    Документ
    Регулярна насадка для тепломасообмінних процесів (Патент на винахід № 32506)
    (2000) Марценюк, Олександр Степанович; Гусейнов, Рауф Нариманович; Барицька, Ірина Анатоліївна
    Винахід використовується в тепломасообмінних апаратах, що працюють у системі газ-рідина, в тому числі і при розрідженні, дозволяє отримати більш розвинену питому поверхню при одночасному зростанні ефективності тепломасообміну. Суть винаходу: в насадці, що містить вертикальні листи з горизонтальними рядами отворів і відігнутими просічними елементами, що мають зубчасті верхні і нижні краї, зубчасті отвори виконані симетрично відносно горизонтальної осі і займають всю ширину листів, просічні елементи виконані коротшими, ніж отвори, і без утворення перемичок в площині листів. Зубці отворів по ширині листів у кожному нижче розташованому отворі зсунуті в горизонтальному напрямку на половину кроку 0,5t, а зубці просічних елементів на величину l=0,5t+n. Просічні елементи і проміжки листа по висоті між отворами мають гофровані в горизонтальному напрямку ділянки z-подібного перерізу.