Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Використання пшеничних висівок у виробництві здобного виробу для школярів
    (2023) Буркацький, Євген Васильович; Дейнега, Дмитро Васильович; Бондаренко, Юлія Вікторівна
    У роботі представлено результати розроблення здобного виробу булочки «Шкільної з висівками», збагаченої пшеничними висівками, як джерела харчових волокон. Розроблений виріб сприятиме розширенню асортименту хлібобулочних виробів для харчування школярів відповідно до рекомендацій запроваджених реформою шкільного харчування.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи застосування ферменту ксиланази у виробництві хлібобулочних виробів з підвищеним вмістом харчових волокон
    (2023) Дейнега, Дмитро Васильович; Буркацький, Євген Васильович; Бондаренко, Юлія Вікторівна
    У роботі розглянуто питання щодо застосування ферменту ксиланази у виготовлення хлібобулочних виробів з цільнозмеленого борошна або з сортового борошна з додаванням висівок для покращання їх споживчих характеристик.
  • Ескіз
    Документ
    Використання ферментного препарату у виробництві пшеничного хліба, збагаченого насінням льону
    (2021) Кабак, Ірина Русланівна; Бондаренко, Юлія Вікторівна
    Одним із перспективних видів сировини для збагачення хлібобулочних виробів фізіологічно-функціональними інгредієнтами є олійні культури, зокрема насіння льону. Для покращання якості хліба, збагаченого подрібненим насінням льону, запропоновано використовувати ферментний препарат Пентопан 500 BG. Цей ферментний препарат отримують зі штаму Humicola insolens і він має пентозаназну та геміцелюлазну активність. Доцільно застосовувати Пентопан 500 BG у виробництві пшеничного хліба з підвищеним вмістом харчових волокон. За результатами пробного лабораторного випікання було встановлено, що додавання ферментного препарату Пентопан 500 BG в кількості 3 г на 100 г борошна у рецептуру пшеничного хліба з 20 % до маси борошна подрібненого насіння льону сприяло покращання структури пористості виробів, їх формостійкості та збільшенню питомого об'єму.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу розчинних харчових волокон шроту льону на якість хліба
    (2016) Білас, Ярослав Іванович; Іжевська, Орися Петрівна; Бондаренко, Юлія Вікторівна
    Застосування шроту насіння льону (ШНЛ) в рецептурі хліба дозволяє збагатити його харчовими волокнами як нерозчинними у воді, так і розчинними, що утворюють слизі. Поряд з цим, харчові волокна льону є основною складовою ШНЛ, що впливає на формування показників якості хліба та залежить від властивостей полісахариду. Тому доцільно встановити вплив розчинної та нерозчинної фракції харчових волокон насіння льону на якість виробу. The use of flaxseed meal (SHNL) in bread recipes enrich it allows dietary fiber as insoluble in water and soluble, forming mucus. At the same time, fiber flax SHNL is the main component that influences the quality parameters of bread and depends on the properties of the polysaccharide. It is therefore advisable to determine the effect of soluble and insoluble fiber fraction of flax seed on the quality of the product.