Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 12
  • Ескіз
    Документ
    Приведення внутрішнього законодавства держав-членів у відповідність до права Європейського Союзу
    (2023) Задніпряна‐Корінна, Мар'яна Юріївна
    В тезах проаналізовано механізм гармонізації національного законодавства з європейським правом, а саме систему організаційних та нормативно-правових елементів, що забезпечують встановлення уніфікованого порядку регулювання правовідносин шляхом імплементації положень договорів у національне законодавство. Зміст процесу гармонізації полягає у внесенні змін та доповнень до існуючого законодавства, а також прийнятті нових нормативно-правових актів, що необхідні для виконання вимог Європейського Союзу. Це включає розробку планів гармонізації, забезпечення ефективних правових механізмів реалізації заходів та встановлення санкцій за їх недотримання. Країни, що приєднуються до Європейського Союзу, приділяють значну увагу гармонізації законодавства, розробляючи спеціальну нормативно-правову базу та створюючи уповноважені державні органи для координації політики в цій сфері. Терміни "адаптація", "апроксимація" та "наближення" часто вживаються як синоніми гармонізації. Адаптація означає приведення законів та інших нормативно-правових актів у відповідність до acquis communautaire. Апроксимація та наближення визначаються як досягнення відповідності та заміна нормативно-правових актів. Для визначення механізму гармонізації потрібно з’ясувати розбіжності між правовим регулюванням у Європейському Союзі та Україні, визначити пріоритетність усунення невідповідностей у праві України та прийняти спеціальні закони щодо впровадження змін та доповнень до законодавства для ідентифікації та полегшення роботи виконавчих органів влади
  • Ескіз
    Документ
    Соціально відповідальний статус харчової промисловості
    (2018) Березянко, Тамара Володимирівна
  • Ескіз
    Документ
    Роль планування діяльності підприємств в умовах війни
    (2022) Дунда, Світлана Петрівна; Борисов, Денис Олегович
    Розглянуто роль планування діяльності підприємств в умовах війни. Відзначено, що планування підвищує ймовірність досягнення цілей, сприяє сформувати стратегічне бачення, коригує вектор розвитку організації, спрямовує та координує зусилля та дії. The role of planning the activities of enterprises in the conditions of war is considered. It is noted that planning increases the probability of achieving goals, helps to form a strategic vision, adjusts the vector of the organization's development, directs and coordinates efforts and actions.
  • Ескіз
    Документ
    Основні характеристики харчових продуктів для спецконтингентів
    (2020) Сімахіна, Галина Олександрівна; Стеценко, Наталія Олександрівна; Науменко, Наталія Валентинівна
    Метою даної роботи є узагальнення сучасних відомостей про особливості харчових продуктів і їхню роль у забезпеченні високих стандартів здоров’я і якості життя спецконтингентів відповідно до рекомендацій експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я з точки зору проблемно-орієнтованого підходу до втілення основних принципів харчування ХХІ століття: якість, ефективність, безпека. Необхідного рівня функціональних інгредієнтів у раціонах для спецконтингентів можна досягти лише комбінуванням харчових продуктів на м’ясній, молочній, зерновій основах, із використанням лікарської сировини. Тому харчові продукти для спецконтингентів повинні посісти статус спеціальних і отримати належну підтримку у їх виробництві та реалізації. The purpose of this work is to summarize current information about the features of food and their role in ensuring high standards of health and quality of life of special contingents in accordance with the recommendations of experts of the World Health Organization in terms of problem-oriented approach to implementing the basic principles of nutrition: quality, efficiency, security. The required level of functional ingredients in the diets for special contingents can be achieved only by combining foods on a meat, dairy, grain basis, using medicinal raw materials. Therefore, food products for special contingents should take the status of special and receive appropriate support in their production and sale.
  • Ескіз
    Документ
    Управління адаптацією персоналом на підприємствах туристичної сфери
    (2018) Слюсар, Марія Олегівна; Погуда (Шиян), Наталія Вікторівна
    Проаналізовано адаптаційні програми для нових працівників на туристичному підприємстві. The adaptation programs by new personnel at travel company are analyzed.
  • Ескіз
    Документ
  • Ескіз
    Документ
    Соціально-трудові відносини на підприємствах м’ясопереробної галузі України
    (2015) Драган, Олена Іванівна
    Важливим аспектом наукових досліджень з проблеми удосконалення соціально-трудових відносин є необхідність вивчення передового досвіду у цій сфері з метою адаптації до функціонування підприємств м’ясопереробної галузі. An important aspect of scientific research on the improvement of industrial relations is the need to study the best practices in this area in order to adapt to the operation of meat processing industry.
  • Ескіз
    Документ
    Динамічне формування фрагментів вивчення дисципліни
    (2010) Бобрівник, Катерина Євгенівна; Поворознюк, Назар Іванович
  • Ескіз
    Документ
    Синтез моделі студента за даними його навчальної діяльності
    (2010) Поворознюк, Назар Іванович; Бобрівник, Катерина Євгенівна
  • Ескіз
    Документ