Статті

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7372

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Екологічна експертиза технологій вирощування пшениці озимої
    (2013) Тогачинська, Ольга Василівна
    Показано, що екологічне оцінювання технологій вирощування пшениці доцільно здійснювати за структурою показників: родючість грунту, фітосанітарний, екотоксикологічний стан, якість і безпека продукції. Обґрунтовано, що такий спосіб оцінювання дає можливість отримати якісне зерно пшениці і уникнути негативного впливу на навколишнє природне середовище.
  • Ескіз
    Документ
    Екологічна експертиза технологій вирощування пшениці озимої за показниками фіто санітарного стану посівів
    (2009) Макаренко, Наталія Анатоліївна; Тогачинська, Ольга Василівна; Бондарь, В. І.; Свидинюк, Іван Миколайович
    Висвітлено екологічну експертизу технологій вирощування пшениці озимої за показниками фіто санітарного стану посівів в зоні північного Лісостепу. Висвітлено, що для впровадження технологій у виробництво слід удосконалювати деякі технологічні операції.
  • Ескіз
    Документ
    Екологічна експертиза технологій вирощування пшениці озимої за показниками якості зерна
    (2009) Макаренко, Наталія Анатоліївна; Тогачинська, Ольга Василівна; Свидинюк, Іван Миколайович; Кононюк, Л. М.
    Наведено результати екологічної експертизи технологій вирощування пшениці озимої за показниками якості зерна. Встановлено, що для отримання зерна пшениці з оптимальним вмістом білка і клейковини, необхідно застосовувати мінеральне живлення на рівні N90P90K90, N135P135K135 на фоні інтенсивного захисту рослин.
  • Ескіз
    Документ
    Екологічна експертиза систем удобрення та хімічного захисту пшениці озимої за показниками родючості ґрунту і міграції важких металів у профілі темно-сірого опідзоленого ґрунту
    (2012) Макаренко, Наталія Анатоліївна; Тогачинська, Ольга Василівна; Бондарь, В. І.; Паращенко, Ірина В’ячеславівна; Свидинюк, Іван Миколайович; Ничик, Оксана Василівна
    Викладено результати екологічної експертизи систем удобрення та хімічного захисту пшениці озимої у північному Лісостепу за показниками родючості і впливом на процеси міграції важких металів у профілі темно-сірого опідзоленого ґрунту. За результатами оцінювання екологічного стану ґрунту в умовах польового досліду встановлено, що достатній рівень забезпечення рослин рухомими сполуками азоту, фосфору і калію досягається за використання високих і підвищених норм мінеральних добрив на фоні інтенсивного захисту рослин. Органічна система удобрення – приорювання побічної продукції – здебільшого не спроможна забезпечити нормальні умови мінерального живлення пшениці озимої.