Моделювання випадкових процесів
Вантажиться...
Дата
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Розглядаються математичні моделі формування випадкових чисел з різними законами розподілу випадкових чисел, розподілених за рівномірним законом на інтервалі (0,1) чи нормальним законом, а також деякі методи математичного моделювання стаціонарних випадкових процесів з заданою кореляційною функцією.
We consider the mathematical model of random numbers with different laws of distribution of random numbers distributed according to a uniform law on the interval (0,1) or normal law, as well as some methods of mathematical modeling of stationary random processes with a given correlation function.
Опис
Бібліографічний опис
Зінченко, Т. В. Моделювання випадкових процесів / Т. В. Зінченко, О. В. Малясов // Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі : Матеріали Всеукраїнської науково-методичної конференції, 26-27 червня 2001 р. - К.: УДУХТ, 2001. - С. 98-103.