Застосування періодичних збурень для інтенсифікації масообміну при плівковій течії
Дата
2016
ORCID
DOI
item.page.thesis.degree.name
item.page.thesis.degree.level
item.page.thesis.degree.discipline
item.page.thesis.degree.department
item.page.thesis.degree.grantor
item.page.thesis.degree.advisor
item.page.thesis.degree.committeeMember
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
У статті з урахуванням специфіки плівкової течії рідіти проаналізовано можливість інтенсифікації масообміну в плівкових апаратах за допомогою різних способів внесення збурень у плівки. Показано, що найбільш зручним способом інтенсифікації масообміну при плівковій течії є використання періодичних збурень плівок зміною будови контактних пристроїв. Розглянуто особливості будови і використання регулярних насадок з гофрованими та рифлеными листами і насадок з перерозподільними елементами. Також розглянуто насадки, перфоровані зубчастими отворами і зубчастими просіченими елементами, за допомогою яких періодично розриваються плівки, утворюються краплі і формуються нові плівки, насадки з нахиленими пластинами і спрямованими просіченими отворами, що працюють у плівково-барботажному режимі.
Опис
Ключові слова
масообмін, плівкова течія, інтенсифікація, регулярна насадка, періодичні збурення, кафедра процесів і апаратів харчових виробництв, пленочное течение, регулярная насадка, периодические возмущения, mass transfer, film current, intensification, regular packing, periodic indignations
Бібліографічний опис
Марценюк, О. С. Застосування періодичних збурень для інтенсифікації масообміну при плівковій течії / О. С. Марценюк // Наукові праці НУХТ. – 2016. – Т. 22, № 5 – С. 158–168.