Nonlinear boundary-value problem for the heat mass transfer model of w.Fushchych
Вантажиться...
Файли
Дата
Автори
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
We find a numerical-analytic solution of a nonlinear boundary-value problem for the biparabolic differential equations,which describes the mass and heat transfer in the model W.Fushchych.
Знайдено чисельно-аналітичний розвязок нелінійної крайової задачі для біпараболічного диференціального рівняння, яке описує тепло та масо переніс в моделі В.Фущича.
Опис
Бібліографічний опис
Bulavatskyi, V. Onlinear boundary-value problem for the heat mass transfer model of W.Fushchych / V. Bulavatskyi, I. Yuryk // Symmetry in Nonlinear Mathematical Physics. – 1997. – V. 2. – P. 492–494.