Про обмежені розв`язки диференціального рівняння з секторіальним операторним коефіцієнтом

Loading...
Thumbnail Image

Date

item.page.orcid

item.page.doi

item.page.thesis.degree.name

item.page.thesis.degree.level

item.page.thesis.degree.discipline

item.page.thesis.degree.department

item.page.thesis.degree.grantor

item.page.thesis.degree.advisor

item.page.thesis.degree.committeeMember

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Abstract

Доведено умови існування та єдиності обмеженого розв`язку лінійного диференціального рівняння першого порядку з секторіальним операторним коефіцієнтом для випадку локально-гельдерової відомої функції, які були відомі у випадку заданої гельдерової функції. Доведено можливість наближення цього розв’язку розв’язками відповідних крайових задач і знайдена оцінка точності наближення.
We prove existence and uniqueness of a limited deprivation linear first order differential equation with sectorial operator coefficient for locally-gelderovoi known function that were known in the case of a given gelderovoi function. Proved the feasibility of this approach decisions of the relevant solutions of boundary value problems and an estimate of the accuracy of approximation.

Description

Citation

Городній, М. Ф. Про обмежені розв`язки диференціального рівняння з секторіальним операторним коефіцієнтом / М. Ф. Городній, В. М. Романенко, // Вісник Київського університету : серія фізико-математичні науки. - 2004. - Вип. 2. - С. 97–106.

Collections

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By