Визначення збитків, завданих неправомірним використанням прав на об’єкти інтелектуальної власності

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2018

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

Методичні рекомендації призначені для визначення розміру збитків, які необхідно відшкодувати власнику прав інтелектуальної власності правопорушником як у випадку договірних зобов'язань, так і у випадку виникнення не договірної (деліктної) відповідальності при неправомірному використай прав на об'єкти інтелектуальної власності. Їх можна розглядати як перша наукова спроба теоретико-методичного підходу до визначення розміру збитків, завданих неправомірним використанням прав на об'єкти права інтелектуальної власності з одночасним узагальненням найбільш поширених ситуацій, з якими зустрічається судова практика. Вони враховують теоретичні аспекти теорії права та економіки у сфері інтелектуальної власності, які пов'язані з неправомірним використанням інтелектуальної власності. Методичні рекомендації можуть бути використані працівниками МВС та прокуратури, суддями, слідчими, судовими експертами, державними інспекторами з питань інтелектуальної власності, оцінювачами та іншими особа» які мають відношення до сфери інтелектуальної власності.

Опис

Ключові слова

розмір збитків, права інтелектуальної власності, правопорушник, судова практика, damagesamount, intellectual property rights, offender, court practice

Бібліографічний опис

Визначення збитків, завданих неправомірним використанням прав на об’єкти інтелектуальної власності : методичні рекомендації / Г. О Андрощук, О. Б. Бутнік-Сіверський, Г. В. Прохоров-Лукін, І. Л. Шульпін. – Київ : Інтерсервіс, 2018. – 176 с.

Зібрання