Епохи розвитку української та світової культури у визначних пам’ятках і шедеврах

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2017

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

Розглянуто процеси культурогенезу на українських та світових теренах. У ста нарисах обсягом у сторінку, до яких додається сторінка ілюстрацій містяться розвідки про історію створення шедеврів, їх стильові ознаки, авторів, світове значення, стан збереження тощо. Пам’ятки подані в межах культурно-історичних епох у пропорційному співвідношенні, що дозволяє визначити спільні риси в національній і світовій ментальності та стилістиці, окреслити особливі відмінності, простежити взаємозв’язки і взаємовпливи української та світової культур.

Опис

Ключові слова

українська культура, європейська культура, світова культура, пам’ятки, шедеври, артефакти, ukrainian culture, european culture, world culture, sights, masterpieces, artefacts, украинская культура, европейская и мировая культура, памятники, шедевры, артефакты, кафедра гуманітарних дисциплін

Бібліографічний опис

Береговий, С. І. Епохи розвитку української та світової культури у визначних пам'ятках і шедеврах : навчально-наочний посібник / С. І. Береговий, Н. М. Левицька ; Нац. ун-т харч. технол. - Київ : НУХТ, 2017. - 225 с.