Математичні моделі нелінійних динамічних систем
Вантажиться...
Файли
Дата
Автори
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Нелінійні динамічні системи можуть навіть у невеликій розмірності демонструвати доволі складну поведінку. В системі можливі хаотичні режими різних типів. Проведення ідентифікації на реальному об'єкті потребує значних часових витрат, а також відповідного технічного оснащення.
Nonlinear dynamical systems can even show a small dimension rather complex behavior. A total of possible chaotic regimes of different types. Identification for real object takes a lot of time and resources, and appropriate technical equipment.
Опис
Бібліографічний опис
Логвин, Т. Математичні моделі нелінійних динамічних систем / Тетяна Логвин // Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті : програма і матеріали 80 міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів, 10–11 квітня 2014 р. – К.: НУХТ, 2014. – Ч. 2. – С. 497-499.