Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/18512
Title: Ефективність модернізації підігрівників повітря для парогенераторів малої і середньої потужності в умовах експлуатації їх в ТЕЦ та промислових котельнях цукрових заводів
Authors: Безродний, Михайло Костянтинович
Мокляк, Василь Феодосійович
Павелко, Володимир Іванович
Keywords: промислові котельні
цукрові заводи
парогенератори
промышленные котельные
парогенераторы
сахарные заводы
steam boiler industry
refineries
кафедра теплоенергетики та холодильної техніки
Issue Date: 2014
Citation: Безродний, М. Ефективність модернізації підігрівників повітря для парогенераторів малої і середньої потужності в умовах експлуатації їх в ТЕЦ та промислових котельнях цукрових заводів / М. Безродний, В. Мокляк, В. Павелко // Нові ідеї в харчовій науці - нові продукти харчовій промисловості : Міжнародна наукова конференція, присвячена 130-річчю Національного університету харчових технологій, 13-17 жовтня 2014 р. – К. : НУХТ, 2014. – С. 540.
Abstract: Переважна більшість ТЕЦ і промислових котелень цукрових заводів оснащена парогенераторами малої та середньої потужності типу ДЕ-25/14, БКЗ-75/39 та їх аналогами , які були впроваджені в промисловості, що найменше 25 років тому, і сьогодні потребують заміни чи модернізації із-за їх фізичного зносу. Заміна теплоенергетичного обладнання на сучасне вимагає значних фінансових витрат і часу , що в більшості випадків не є прийнятним і можливим. Через це варіант модернізації існуючого теплоенергетичного обладнання шляхом впровадження енергозберігаючих технологій , зокрема установки сучасних утилізаторів викидних потоків теплоти, є більш прийнятним і менш затратним в порівнянні з першим варіантом.
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/18512
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
517.pdf740,6 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.