Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/30790
Title: Теоретичні та методичні засади визначення збитків, завданих неправомірним використанням прав на об’єкти інтелектуальної власності
Authors: Андрощук, Георгій Олександрович
Бутнік-Сіверський, Олександр Борисович
Прохоров-Лукін, Григорій Вікторович
Шульпін, Ігор Леонідович
Keywords: об’єкти інтелектуальної власності
збитки
методичні підходи
судова практика
intellectual property objects
damages
methodical approaches
court practice
Issue Date: 2018
Citation: Теоретичні та методичні засади визначення збитків, завданих неправомірним використанням прав на об’єкти інтелектуальної власності : науково-практичне видання / за наук. ред. О. Б. Бутнік-Сіверського ; кол. авторів : Г. О Андрощук, О. Б. Бутнік-Сіверський, Г. В. Прохоров-Лукін, І. Л. Шульпін. – Київ : Інтерсервіс, 2018. – 94 с.
Abstract: Наведено теоретико - правові засади визначення збитків, завданих неправомірним використанням прав на об’єкти інтелектуальної власності, обґрунтування методичних підходів визначення збитків для покращення судової практики, порівняння відшкодування збитків при порушенні прав інтелектуальної власності в країнах ЄС з вимогами в Україні, закордонний досвід відшкодування збитків з використанням подвійного розміру ліцензійних відрахувань та збитки від дій патентних тролів.Науково-практичне видання розраховане на науковців, аспірантів, спеціалістів з юридичних та економічних спеціальностей, судових експертів, які пов’язані з дослідженнями у сфері інтелектуальної власності.
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/30790
Appears in Collections:Підручники

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
damages.pdf568,56 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.