Тези доповідей, матеріали конференцій

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7373

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 19
  • Ескіз
    Документ
    Розширення асортименту харчових продуктів за рахунок цукатів з хеномелесу
    (2023) Сидорук, Дмитро Сергійович; Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна; Крижановський, Станіслав Йосипович
    Проведені дослідження по виробництву цукатів з хеномелесу. Визначено параметри попереднього теплового оброблення та сушіння різними способами – конвективним та в полі НВЧ. Були розроблені різні рецептури продуктів з використанням цукатів з хеномелесу – фруктові чаї в асортименті, сухі сніданки (мюслі), начинки та десерти
  • Ескіз
    Документ
    Розроблення технології отримання снеків із кабачків
    (2023) Черненко, Віктор Юрійович; Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна; Крижановський, Станіслав Йосипович
    У результаті досліджень було проведено сортовідбір кабачків, попередню підготовку та сушіння комбінованим способом, поєднуючи НВЧ та конвективний. Було розроблено оптимальні параметри процесу сушіння та досліджено органолептичні та фізико-хімічні показники готового продукту
  • Ескіз
    Документ
    Розширення асортименту снекової продукції на основі рибного фаршу
    (2021) Микиша (Жвава), Марія Володимирівна; Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна
    Одним із нових і перспективних напрямів переробки рибної сировини є виробництво на її основі рибних фаршів з метою одержання на їх основі рибних снеків. Після підбору рецептури, формували соломку товщиною 7–5 мм та направляли на сушіння до вмісту вологи 8–10%. Отримані снеки являють собою сушені рибні палички з додаванням різних спецій та прянощів. Снекові продукти на основі фаршу з хеку відрізнялись високими органолептичними показниками та високою харчовою цінністю.
  • Ескіз
    Документ
    Використання фаршу з хеку як основної сировини для снеків
    (2021) Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна; Микиша (Жвава), Марія Володимирівна
    Виробництво снеків з рибного фаршу відкриває нові можливості в галузі раціонального використання морської сировини. При використанні рибного фаршу відпадає необхідність в первинній обробці риби, відсутні відходів і він легко комбінується з різними допоміжними інгредієнтами. Після підбору рецептури, формували соломку товщиною 7-5 мм та направляли на сушіння до вмісту вологи 8-10%. Отримані снеки являють собою сушені рибні палички з додаванням різних спецій та прянощів.
  • Ескіз
    Документ
    Розширення асортименту рибних снеків
    (2020) Микиша (Жвава), Марія Володимирівна; Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна; Матко, Світлана Василівна
    Для виробництва снеків використовували філе хеку, яке нарізали на смужки 10×1,5 см паралельно хребтовій лінії. Отримані шматочки витримували протягом 10 хв в 10%-му розчину кухонної солі з додаванням прянощів (коріандру, базиліку, перцю червоного чилі та хмелі-сунелі) при кімнатній температурі 20°C для досягнення відповідного смаку продукту. Після цього шматочки висушували конвективним способом та в полі НВЧ при температурі 60°C. Одержані снеки з хеку мали приємний зовнішній вигляд, гармонійний смак та аромат.
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення технології виробництва сушеного філе хека
    (2021) Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна; Романів, Володимир Ярославович
    Риба хек досить популярна і цінується за смаковими якостями, корисними властивостями та ціновою доступністю. В роботі запропоновано технологію отримання сушених шматочків з філе хека. Під час попереднього соління підготовлених шматочків хека, в розчин, окрім кухонної солі додавали прянощі (коріандр, базилік, перець червоний чилі та хмелі-сунелі), що позитивно вплинуло на кінцевий продукт. Сушіння обробленого філе хеку шматочками проводили конвективним способом при температурі 60 °C до вмісту вологи 24%, що забезпечує високу якість продукту та невеликі її зміни при зберіганні.
  • Ескіз
    Документ
    Розширення асортименту сушеної продукції з хеку
    (2021) Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна; Романів, Володимир Ярославович
    На підставі досліджень розроблена технологія сушеної риби хек шматочками з прянощами. Сушіння обробленої риби проводили конвективним способом при температурі 60°C. Процес сушіння здійснювали до вмісту вологи 24%, що забезпечує високу якість продукту та невеликі її зміни при зберіганні. Це дає змогу розширити асортимент сушеної рибної продукції невисокої вартості.
  • Ескіз
    Документ
    Розроблення технології вітамінних збагачувачів на основі гарбуза
    (2019) Манченко, Валентина Миколаївна; Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна
    In order to produce carotene-containing powders, the pumpkin was ground and the resulting pulp was additionally saturated with sugar by treatment in a 20-40% solution at temperatures of 20 ... 60 ° C for 10-60 minutes. The meat was fed to the press, and the husks for drying. The resulting carotene-containing powders can be used as a sugar raw material, as a natural vitamin-based filler, a source of food fibers. З метою отримання каротиновмісних порошків гарбуз подрібнювали, а отриману м'язгу додатково насичували цукром шляхом обробки в 20-40%-му розчині при температурах 20...60 °С протягом 10-60 хв. М’язгу подавали на пресування, а вичавки – на сушіння. Одержані каротиновмісні порошки можна застосування в якості цукристої сировини, як натурального вітаміновмісного наповнювача, джерела харчових волокон.
  • Ескіз
    Документ
    Виробництво сухих наповнювачів на основі імбиру
    (2018) Ярошова, Вікторія Михайлівна; Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна
    Були проведені дослідження по отриманню сухого наповнювача з імбиру високої якості. Підібрано оптимальні параметри попередньої підготовки кореню імбиру шляхом бланшування. Підготовлені зразки направляли на сушіння різними способами. Порошок з кореню імбиру, попередньо бланшованого у розчині лимонної кислоти та висушеним в полі НВЧ має високі органолептичні та фізико-хімічні показники, що дає можливість його використання при виробництві харчових продуктів та напоїв. Were conducted research on obtaining dry filler of high quality ginger. The optimal parameters of preliminary preparation of ginger root by blanching are selected. Prepared samples were sent to drying in various ways. Ginger powder, pre-blanched in citric acid solution and dried in the microwave field, has high organoleptic and physico-chemical parameters, which makes it possible to use it in the production of food and beverages.
  • Ескіз
    Документ
    Виробництво сухих багатофункціональних наповнювачів із каротиновмісної сировини
    (2017) Бандуренко, Галина Михайлівна; Левківська (Музика), Тетяна Миколаївна; Корецька, Ірина Львівна
    Дослідження показали, що з гарбуза та моркви можна отримати ряд поліфункціональних продуктів, які можна використовувати у виробництві здобних борошняних виробів в якості наповнювачів, які містять харчові волокна та β-каротин. Studies have shown that a number of polyfunctional products can be obtained from pumpkin and carrots, which can be used in the production of flour products as fillers containing food fibers and β-carotene.