Статті

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7372

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Застосування екструзійної технології для виробництва хрумкого хліба
    (1996) Ковбаса, Володимир Миколайович; Миронова, Наталія Геннадіївна; Ковальов, Олександр Володимирович; Шепеля, Н. В.
    За кордоном вироби з хрумкого хліба добре відомі і користуються попитом. Хрумкий хліб - продукт європейського походження. Спочатку це була альтернатива фінкам і хрумкий хліб став дуже популярним як складова «здорового харчування», що забезпечило йому чільне місце на ринку продуктів. Відразу ж був створений ряд нових сортів різної форми, текстури, рецептурного складу. Варіабельність асортименту хрумкого хліба значно розширила можливості збуту цього продукту. Більшість видів хрумкого хліба - пористі з низьким питомим об’ємом і тонкою текстурою. Цей низькокалорійний продукт рекомендується особам, яким необхідно зберігати оптимальну вагу.
  • Ескіз
    Документ
    Зернові екструдовані матеріали - поліпшувачі хлібопекарського виробництва
    (1996) Ковальов, Олександр Володимирович; Миронова, Наталія Геннадіївна; Ковбаса, Володимир Миколайович; Шепеля, Н. В.
    Першим лімітуючим фактором якості хлібобулочних виробів є якість сировини, яка значною мірою залежить від стабільності хлібопекарських властивостей борошна. Різноманітність грунтово-кліматичних умов у районах вирощування пшениці та жита, гатункового складу зернових культур і особливостей метеорологічних умов року впливає на склад і властивості зерна та борошна, зумовлює відхилення їх від норми (в результаті пророщування, пошкодження зерна різними польовими шкідниками тощо).
  • Ескіз
    Документ
    Екструзійні картоплепродукти з використанням яблучного та бурякового порошків
    (2009) Шульга, Оксана Сергіївна; Ковбаса, Володимир Миколайович; Петрова, Жанна Олександрівна
    У статті наведені результати досліджень щодо впливу яблучного та бурякового порошків на органолептичні та деякі фізико-хімічні показники (масова частка вологи екструдатів, коефіцієнт спучування, міцність, ступінь набухання, водопоглинальна здатність, кількість водорозчинних речовин) екструзійних картоплепродуктів. Наводиться визначений хімічний склад основної та додаткової сировини, що використовується при виробництві екструзійних картоплепродуктів. Наведено доцільність використання бурякового та яблучного порошків. Експериментально встановлені оптимальні значення дозування кожного з порошків. Відмічено позитивний вплив яблучного та бурякового порошків на якість екструдатів, а також їх споживацькі властивості.