Статті

Постійне посилання на розділhttps://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/7372

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Розвиток гольф індустрії у Європейських країнах в сучасних умовах
    (2020-03) Павлюк, Ірина Сергіївна
    Гольф давно перестав бути лише спортом, це унікальне поєднання елітного способу життя та серйозного бізнесу. Зростаюча популярність гольфу в усьому світі набагато випереджає інші види спорту. За останні 20 років у світі майже вдвічі збільшилася кількість полів для гольфу та гравців – до 33 000 і 55 мільйонів відповідно. Згідно з доповіддю, підготовленою Oxford Economics, середній гравець у гольф витрачає 150-180 євро на день на короткостроковому відпочинку та 250 євро на день на тривалій відпустці.Популярність гри в гольф сприяла формуванню, так званих гольф турів. Багато справжніх поціновувачів гри мріють зіграти в гольф саме на тому полі, де тренуються або грають титуловані спортсмени. На сьогоднішній день поля для гольфу є абсолютно в будь-якій точці світу. Гольф, задоволення досить дороге, і грають в нього в основному бізнесмени і заможні люди. Однак, гольф – це більше ніж гра, це спосіб життя і думки. Згідно статистичних даних, близько 30-40 відсотків членів світових гольф-клубів взагалі не грають, для них бути членом в клубі – це імідж і ділове спілкування. Майже всі американські, англійські, японські мільйонери є шанувальниками гри в гольф.
  • Документ
    Екологічні програми міжнародних організацій та клубів з гольфу
    (2015) Павлюк, Ірина Сергіївна
    В статті проведено аналіз екологічної безпеки при побудові та експлуатації полів для гольфу, так як, проблеми навколишнього середовища зараз впливають на весь розвиток полів для гольфу та управлінські операції з ними. Виділені основні проблеми довкілля: зміна кліматичних умов; збереження водних ресурсів; збереження біорізноманіття; уникнення забруднень; продуктивне використання природних ресурсів – винищення відходів та енергорентабельність; ландшафти та візуальний вплив; національне культурне багатство та археологія. Розглянуті основні програми по збереженню навколишнього середовища: прагнення до зеленого; комітет полів для гольфу R&A; комітет полів для гольфу EGA; організація Гольф середовища. Визначені основні чинники щодо поліпшення екологічності полів для гольфу, так як, екологія має постійний вплив на організм людини.
  • Документ
    Програми міжнародних організацій та гольф-клубів з розвитку інфраструктури полів
    (2017) Павлюк, Ірина Сергіївна
    На сьогоднішній день більшість організацій з гольфу світу опікуються екологією на своїх полях, розробляються різноманітні програми по збереженню навколишнього середовища, флори і фауни полів. В статті виділені основні проблеми довкілля: зміна кліматичних умов; збереження водних ресурсів; збереження біорізноманіття; уникнення забруднень; продуктивне використання природних ресурсів – винищення відходів та енергорентабельність; ландшафти та візуальний вплив; національне культурне багатство та археологія. Визначені основні чинники, що впливають на екологічну безпеку навколишнього середовища полів для гольфу, проблеми навколишнього середовища, які впливають на весь розвиток полів для гольфу та управлінські операції з ними. Today most organizations from golf of the world take care ecology on the fields, the various programs are developed on environmental, flora and fauna of the fields conservation. The decision of ecological tasks in golf it is found and quite a bit decisions are developed, namely: try to save nature, using the done water from the cleansing stations, but not drinking-water, and also limit the use of chemicals and anymore enter application of organic fertilizers in practice. In the articles distinguished basic problems of environment: change of climatic terms; maintenance of water resources; maintenance of biovariety; avoidance of contaminations; the productive use of natural resources is extermination of wastes and energyprofitability; landscapes and visual influence; national cultural riches and archaeology.
  • Документ
    Гольф у програмі ігор олімпіад
    (2017) Павлюк, Ірина Сергіївна
    В статті розглянуто історичний аналіз розвитку та проведення змагань з гольфу в програмі Ігор Олімпіад (1900, 1904 та 2016 рр), основні проблемі його розвитку, як олімпійського виду, причини його виключення з програми Олімпійських Ігор, та актуальність поновлення. Проаналізована відбіркова система проведення змагань з гольфу до Олімпійських ігор 2016 року в Ріо де Жанейро. Проведено комплексній аналіз, який дозволив встановити основні тенденції розвитку гольфу, як олімпійського виду спорту. Обґрунтовані перспективи його розвитку в олімпійський програмі. In the article the historical analysis of development and realization of competitions are considered on golf in the program of Olympic games (1900, 1904 and 2016 г), basic to the problem of his development, as an Olympic kind, reason of his exception from the program of Olympic games, and actuality of renewal. The system of selecting is analyses to the Olympic games 2016 year in Rio de Janeiro. An analysis that allowed to set basic progress of golf trends is conducted by complex, as an Olympic type of sport. Reasonable prospects of his development in Olympic program.