Про зліченно–кратні відображення многовидів
Вантажиться...
Файли
Дата
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Анотація
Розглядаються неперервні відображення областей евклідових просторів з множиною зліченних рівнів скрізь другої категорії. Доведено, що у разі нульвимірності зазначені відображення мають щільну множину точок локального гомеоморфізму.
We consider continuous mappings of domains of Euclidean spaces with a set of countable levels of the second category. Proved that in the case of zero-dimensionalitv of these mappings have a dense set of points of local homeomorphism.
Опис
Бібліографічний опис
Трохимчук, Ю. Ю. Про зліченно–кратні відображення многовидів / Ю. Ю. Трохимчук, В. М. Сафонов // IV міжнародна ганська конференція, присвячена 135 річниці від дня народження Ганса Гана : тези доповідей. – Чернівецький національний університет, 2014. – С. 202–203.