Розвиток та запровадження нових трендів в ресторанному господарстві

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2021

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

Сьогодні ресторанний бізнес, як ніколи раніше, веде активну боротьбу за збереження власної життєздатності. Аналізуючи діяльність ресторанів в 2019-2020 гг для того, щоб триматися на плаву заклади почали впроваджувати доставку їжі власним транспортом або використовуючи різноманітні кур’єрські компанії. Новий 2021 рік спонукає на впровадження та розвиток нових трендів в закладах ресторанного господарства. Тому в роботі розглянуто тренди які вже застосовуються та які тільки впроваджуються для кращого розвитку ресторанного бізнесу.

Опис

Ключові слова

ресторанне господарства, тренди, моно-заклади, фаст-фуд, restaurant facilities, trends, mono-establishments, fast food, кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції

Бібліографічний опис

Омельченко, М. С. Розвиток та запровадження нових трендів в ресторанному господарстві / М. С. Омельченко, Н. М. Стукальська // Актуальні питання харчової промисловості та перспективи розвитку галузі : матеріали ІІ Всеукраїнської студентської Інтернет-конференції. – Херсон : ХДАЕУ ; Колос, 2021. – С. 71–72.