Коригування мікробіологічної стабільності фаршів з використанням екстракту виноградних кісточок

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2016

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Видавець

Анотація

Використання біофлавоноїдів природного походження сприяє гальмуванню мікробіологічних процесів у фарші з м’яса качки, і екстракт з насіння виноградних кісточок може бути запроваджений у виробництві емульгованих м’ясних продуктів, зокрема, у виробництві заморожених січених напівфабрикатів. Метою дослідження було вивчити вплив екстракту з насіння виноградних кісточок на мікробіологічні показники фаршу з м’яса птиці. Як дослідні зразки використовували фарш з м’яса водоплаваючої птиці, а саме качки пекінської.

Опис

Ключові слова

птиця, біофлавоноїди, качка, виноградні кісточки, bird, bioflavonoids, duck, grape seed, кафедра технології м’яса і м’ясних продуктів

Бібліографічний опис

Валюх, Н. М. Коригування мікробіологічної стабільності фаршів з використанням екстракту виноградних кісточок / Н. М. Валюх, Н. В. Божко, В. М. Пасічний // Перспективи розвитку м'ясної, молочної та олієжирової галузей у контексті євроінтеграції : програма і матеріали п'ятої Міжнародної науково-технічної конференції, 7–8 листопада 2016 р. – Київ : НУХТ, 2016. – С. 27–28.