Exact solution of the multidimensional Liouville equation

Вантажиться...
Ескіз

Дата

Автори

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Let us consider the multidimensional Liouville equation.

Опис

Бібліографічний опис

Yuryk, I. I. Exact solution of the multidimensional Liouville equation / I. I. Yuryk // Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі : матеріали Міжнародної науково-методичної конференції, 25–26 червня 2015 р. – Київ : НУХТ, 2015. – С. 90–93.

Підтвердження

Рецензія

Додано до

Згадується в