Exact solution of the multidimensional Liouville equation
dc.contributor.author | Yuryk, Ivan | |
dc.date.accessioned | 2016-05-23T07:38:45Z | |
dc.date.available | 2016-05-23T07:38:45Z | |
dc.date.issued | 2015 | |
dc.description.abstract | Let us consider the multidimensional Liouville equation. | uk_UA |
dc.identifier.citation | Yuryk, I. I. Exact solution of the multidimensional Liouville equation / I. I. Yuryk // Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі : матеріали Міжнародної науково-методичної конференції, 25–26 червня 2015 р. – Київ : НУХТ, 2015. – С. 90–93. | uk_UA |
dc.identifier.uri | https://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/23348 | |
dc.language.iso | other | uk_UA |
dc.subject | кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І. | uk_UA |
dc.subject | exact solution | uk_UA |
dc.subject | Liouville equation | uk_UA |
dc.subject | точне рішення | uk_UA |
dc.subject | рівняння Ліувілля | uk_UA |
dc.subject | точное решение | uk_UA |
dc.subject | уравнение Лиувилля | uk_UA |
dc.title | Exact solution of the multidimensional Liouville equation | uk_UA |
dc.type | Other | uk_UA |
Файли
Контейнер файлів
1 - 1 з 1
Ліцензійна угода
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 1.71 KB
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: