Про точні розвязки рівняння Uoo= U ∆U

Вантажиться...
Ескіз

Дата

ORCID

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Побудовані широкі класи точних розвязків багатовимірного нелінійного рівняння акустики.
New extended classes of exact solutions of the multidimensional njnlinear acostic equation.

Опис

Бібліографічний опис

Юрик, І. І. Про точні розвязки рівняння Uoo= U ∆U / І. І. Юрик, А. Ф. Баранник // Нелінійні коливання. - 1998. - № 2. - С. 3-7.

Колекції

Підтвердження

Рецензія

Додано до

Згадується в