Про точні розвязки рівняння Uoo= U ∆U
dc.contributor.author | Баранник, Анатолій Феодосійович | |
dc.contributor.author | Юрик, Іван Іванович | |
dc.date.accessioned | 2012-11-20T14:22:57Z | |
dc.date.available | 2012-11-20T14:22:57Z | |
dc.date.issued | 1998 | |
dc.description.abstract | Побудовані широкі класи точних розвязків багатовимірного нелінійного рівняння акустики. | uk_UK |
dc.description.abstract | New extended classes of exact solutions of the multidimensional njnlinear acostic equation. | en_EN |
dc.identifier.citation | Юрик, І. І. Про точні розвязки рівняння Uoo= U ∆U / І. І. Юрик, А. Ф. Баранник // Нелінійні коливання. - 1998. - № 2. - С. 3-7. | |
dc.identifier.uri | https://dspace.nuft.edu.ua/handle/123456789/3754 | |
dc.language.iso | other | uk_UK |
dc.subject | точні розвязки | uk_UK |
dc.subject | рівняння акустики | uk_UK |
dc.subject | exact solutions | |
dc.subject | acoustic equation | |
dc.subject | кафедра вищої математики імені проф. Можара В. І. | |
dc.title | Про точні розвязки рівняння Uoo= U ∆U | uk_UK |
dc.type | Article | uk_UK |
Файли
Контейнер файлів
1 - 1 з 1
Ліцензійна угода
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 1.71 KB
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: