Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/29180
Title: Перспективні технологічні процеси виробництва нових продуктів та дієтичних добавок
Authors: Українець, Анатолій Іванович
Сімахіна, Галина Олександрівна
Науменко, Наталія Валентинівна
Keywords: заморожування
сублімація
механоактивування
оздоровчі продукти
інновації
innovations
freezing
sublimation
mechanical activation
foods for well-being
кафедра технології оздоровчих продуктів
кафедра іноземних мов професійного спрямування
Issue Date: 2018
Citation: Українець, А. І. Перспективні технологічні процеси виробництва нових продуктів та дієтичних добавок : підручник / А. І. Українець, Г. О. Сімахіна, Н. В. Науменко ; Нац. ун-т харч. технол. - Київ : НУХТ, 2018. - 336 с.
Abstract: Створений з урахуванням нових освітніх технологій, підручник відповідає програмі дисципліни й сприятиме отриманню студентами навичок, достатніх як базові для кваліфікованого вирішення теоретичних питань і практичних завдань удосконалення перспективних і розроблення нових технологічних процесів перероблення сільськогосподарської, лікарської сировини та вторинних сировинних ресурсів на готові продукти, які відповідають головному призначенню – повноті задоволення детермінованого споживача комплексом і оптимальним співвідношенням нутрієнтів для підтримання адекватного матеріального та енергетичного балансу організму. Новизна концепції підручника полягає в тому, що він містить найсучасніші теоретичні матеріали щодо використання фізико-хімічних процесів для розвитку принципово нового напряму харчових технологій – індустрії здорового харчування. Експериментальний матеріал супроводжується таблицями та рисунками, які в сукупності створюють панораму розвитку інноваційних технологій у харчовій промисловості України.
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/29180
ISSN: ISBN 978-966-612-209-7
Appears in Collections:Підручники

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Підручник_вступ.pdfВступ до підручника155,39 kBAdobe PDFView/Open
Частина1_розділ1.pdfЧастина 1. Теоретичні основи перспективних процесів у харчових технологіях969,07 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.