Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/37698
Title: Алкогольні напої - досвід поколінь
Authors: Шиян, Петро Леонідович
Сосницький, Віталій Володимирович
Шевченко, Олександр Юхимович
Кириленко, Роман Григорович
Keywords: алкогольні напої
досвід поколінь
технологія
обладнання
рецептури
кафедра біотехнології продуктів бродіння і виноробства
кафедра процесів і апаратів харчових виробництв
Issue Date: 13-Jan-2022
Citation: Алкогольні напої - досвід поколінь (технологія, обладнання, рецептури) : монографія / П. Л. Шиян, В. В. Сосницький, О. Ю. Шевченко, Р. Г. Кириленко. – Київ : Інтерсервіс, 2022. – 361 с.
Abstract: Книга про виноробство та винокуріння від старовинних часів до сучасності, досвід, традиції та рецептури виготовлення високоякісних алкогольних напоїв. Наведені оригінальні технології та обладнання для виготовлення широкого спектра алкогольних напоїв і харчового спирту в домашніх умовах, умовах фермерських господарств та готельно-ресторанних комплексів. Книга розрахована на широкий загал фахівців, шанувальників високоякісних напоїв, які хотіли б удосконалити власну майстерність, студентів коледжів і вузів харчового спрямування, в т.ч. тих, хто навчається за освітніми програмами «Технології продуктів бродіння і виноробства», «Готельна і ресторанна справа», «Туризмознавство», «Технології в ресторанному господарстві», «Технології харчування» тощо. Рекомендована Вченою радою Національного університету харчових технологій (Протокол №9 від 28.04.2022).
URI: http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/37698
ISSN: 978-966-999-246-8
Appears in Collections:Монографії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Алкогольні напої_2022_репозитарій.pdfАлкогольні напої - досвід поколінь (технологія, обладнання, рецептури)32,85 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.